Новинка
-5%

Чохол на ремінь (чорний, шкірозамінник) для кишенькових годинників (або запальнички) з ланцюжком срібного кольору арт. 08569
445 ₴
422,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08569
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол на ремінь (колір — чорний шкірозамінник) для кишенькових годинників (або запальнички) з ланцюжком срібного кольорудовжина ланцюга 35,50 см, вага чохла з ланцюжком 30.00 гм, зовнішні розміри: висота 7,20 см., ширина 6,80 см., товщина 2,00 см., внутрішні розміри: висота 6,00 см., ширина 5,50 см., товщина 1,00 см. Чохол закривається на кнопку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Стать | Унісекс |
| Ланцюжок | Да |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ланцюжка | 355 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 72.0 |
| Вага | 30.0 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422,75 ₴



