Новинка
-5%

Чохол на ремінь для запальнички (чорний, шкірозамінник) арт. 08566
227 ₴
215,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08566
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол на ремінь (щоб ремінь проділився на лямку чохла, він бути не ширший за 4 см) для запальнички (чорний, шкірозамінник), вага 15.00 гм., зовнішні розміри: висота 7,20 см., ширина 5,00 см., товщина 3,00 см., внутрішні розміри: висота 5,80 см., ширина 3,60 см., товщина 1,60 см. Чохол закривається на кнопку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Чохол |
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 72 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,65 ₴





