Новинка
-5%

Дзеркальце 7,00*6,70 см. обтягнуте шкірозамінником із малюнком арт. 08565
270 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08565
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркальце 7,00*6,70 см. обтягнуте шкірозамінником із малюнком зі звичайним і подвійним збільшенням. Метал, скло, довжина 7,00 см, ширина 6,70 см, товщина 0,90 см, вага 60.00 гм., колір — коричневий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутна |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Збільшення | 2 х |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 60 г |
| Колір | Коричневий |
| Вид дзеркала | Подвійне |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал | Метал |
| Вага | |
| Вес грм. | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴


