Новинка
-5%

Дзеркальце 8,50*6,20 см. обтягнуте чорною шкірою арт. 08563
240 ₴
228 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08563
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркальце обтягнуте чорною шкірою зі звичайним і подвійним збільшенням. Метал, скло, довжина 8,50 см., ширина 6,20 см., товщина 1,10 см., вага 77.00 гм., колір — чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутна |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Збільшення | 2 х |
| Ширина | 62 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 77 г |
| Колір | Чорний |
| Вид дзеркала | Подвійне |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал | Метал |
| Вага | |
| Вес грм. | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴






