Новинка
-5%

Фігурка «Мама з дитиною в Серце» з латуні арт. 08562
400 ₴
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08562
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка «Мама з дитиною в Серце» з латуні. Гарна деталізація, розміри: висота 4,50 см, ширина 3,90 см, товщина 1,60 см, вага 39.3 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Люди, діти |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага виробу | 39.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴







