Новинка
-5%

Брелок-відкривачка/викрутка металевий (для брелока/ключей) арт. 08561
395 ₴
375,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08561
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок-відкривачка/викрутка металевий (для брелока/ключей). Розміри: довжина загальна 6,80 см, ширина 1,00 см, товщина 0,30 см, вага 10.50 гм, колір — металевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 10.5 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375,25 ₴

