Новинка
-5%

Брелок — відкривачка для пляшок, металевий арт. 08560
237 ₴
225,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08560
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок — відкривачка для пляшок. Метал, розміри: довжина загальна 6,50 см, ширина 1,00 см, вага 9.24 гм, товщина металу 0,30 см, діаметр кільця 2,50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 9.24 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,15 ₴



