Новинка
-5%

Брелок для ключів "Кріст" колір — срібло арт. 08559
180 ₴
171 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08559
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Кріст" колір — срібло. Метал, розміри: довжина загальна 10,00 см, ширина 3,00 см, товщина 0,25 см, вага 9.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Вага | 9 г |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴






