Новинка
-5%

Брелок із номером «7» арт. 08551
175 ₴
166,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08551
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок із номером «7». Загальна висота брелока 8,20 см., ширина 1,40 см., товщина 0,20 см. Матеріал — метал, вага 6.50 гм., колір — срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 6.5 г |
| Тематика малюнка/форми | Цифри |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,25 ₴





