Новинка
-5%

Пінцет "NILIYA" для брів у чохлі арт. 08548
195 ₴
185,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08548
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінцет «NILIYA» для брів у жовтому чохлі (з скошеною робочою частиною). Довжина пінцета 8,50 см, ширина 0,70 см, вага 7.00 гм, ширина робочої частини 3 мм. Матеріал — метал, колір — срібний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пінцета | Механічний |
| Матеріал | Метал |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Форма пінцета | Пряма |
| Ширина робочих країв | 3 мм |
| Ширина рукоятки | 7 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Вага | 10 г |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,25 ₴








