Новинка
-5%

Фігурка металева медитація "Жаба" арт. 08547
190 ₴
180,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08547
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка металева медитація "Жаба". Гарна деталізація, розміри: висота 1,80 см, ширина 1,90 см, глибина 1,90 см, вага 10.00 гм, колір — темно-сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Вага виробу | 10 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,50 ₴



