Новинка
-5%

Фігурка знак зодіаку "Скорпіон" із латуні арт. 08542
457 ₴
434,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08542
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка знак зодіаку "Скорпіон" із латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 3,50 см, ширина 3,00 см, глибина 3,40 см, вага 36.60 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Вага виробу | 36.6 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 434,15 ₴
