Новинка
-5%

Сувенір «Стаття свободи» з латуні (висота 6,30 см) арт. 08541
315 ₴
299,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08541
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сувенір «Статуя Свободи». Матеріал — латунь, висота 6,30 см, ширина основи 1,60 см, на 1,60 см, вага 25.90 гм, колір — золотий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Культура народів світу |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 63 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вага виробу | 25.9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,25 ₴




