Новинка
-5%

Кишенькова попільничка, алюміній анодований (колір — сріблястий) арт. 08536
270 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08536
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольє біжутерне позолочене "Крест із розп'яттям" (довжина ланцюга 57,0 см). Стильний кулон на ланцюжку, чудовій якості, висота кулона 4,70 см, ширина 2,20 см, товщина 0,50 см, вага 34.00 гм., колір кулона — золотий, колір ланцюжка — цолотий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип попільнички | Кишенькова |
| Призначення | Для сигарет |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 45 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кришка | Є |
| Принцип роботи | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴





