Новинка
-5%

Кольє біжутерне позолочене "Крест із розп'яттям" (довжина ланцюга 57,0 см.) арт. 08535
315 ₴
299,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08535
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольє біжутерне позолочене "Крест із розп'яттям" (довжина ланцюга 57,0 см). Стильний кулон на ланцюжку, чудовій якості, висота кулона 4,70 см, ширина 2,20 см, товщина 0,50 см, вага 34.00 гм., колір кулона — золотий, колір ланцюжка — цолотий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 34 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,25 ₴


