Новинка
-5%

Кольє біжутерне "Крест із черепами" (довжина ланцюга 60,0 см.) арт. 08534
270 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08534
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольє біжутерне "Крест із черепами" (довжина ланцюга 60,0 см). Стильний кулон на ланцюжку, чудової якості, висота кулона 5, 80 см, ширина 3,20 см, товщина 0,50 см, вага 17.40 гм., колір кулона — срібло, колір ланцюжка — срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 17.4 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴





