Новинка
-5%

Фігурка "Дракон" із латуні арт. 08530
315 ₴
299,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08530
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Дракон" із латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 3,50 см, ширина 2,30 см, глибина 3,00 см, вага 33.50 грм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 33.5 г |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Основні | |
| Глибина | 30 мм |
| Матеріал | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,25 ₴




