Новинка
-5%

Ланцюг із кулоном "Руни" (довжина ланцюга 60,0 см) арт. 08529
255 ₴
242,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08529
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг із кулоном "Руни" (довжина ланцюга 60,0 см). Стильний, акуратної роботи кулон на ланцюжку, довжина 60,0 см, висота кулона 3,70 см, ширина 0,50 см, товщина 0,50 см, вага 22.50 гм, колір — срібло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 22.5 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,25 ₴



