Новинка
-5%

Фігурка з латуні «Їжачок» арт. 08521
255 ₴
242,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08521
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка з латуні «Їжачок». Гарна деталізація, розміри: висота 2,30 см, ширина 1,60 см, глибина 2,00 см, вага 19.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага виробу | 19 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,25 ₴





