Новинка
-5%

Фігурка "Панда з кошиком" із латуні арт. 08518
270 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08518
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Панда з кошиком" з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 2,30 см, ширина 1,60 см, товщина 2,30 см, вага 30.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Вага виробу | 30 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴



