Новинка
-5%

Брелок для ключів "Крест" колір — срібло арт. 08505
195 ₴
185,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08505
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів «Хрест», колір — срібло. Метал, розміри: загальна довжина 11,50 см, ширина 5,30 см, товщина 0,30 см, вага 12,90 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 12.9 г |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,25 ₴


