Новинка
-5%

Магнітний слайдер для розвитку моторики та релаксації (колір — сірий графіт) арт. 08504
525 ₴
498,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08504
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висувний магнітний слайдер для розвитку моторики та релаксації (видає приємні клацання), колір — сірий/графітовий. Матеріал — метал, розміри: довжина 4,40 см, ширина 2,40 см, товщина 1,10 см, вага 57,00 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 2 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Вага | 57 |
| Розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Довжина | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,75 ₴



