Новинка
-5%

Брелок для ключів "Кріст/Молітва Господи Амінь" колір — бронзовий арт. 08503
165 ₴
156,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08503
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Крест/Молітва Господи Амінь" колір — бронзовий. Метал, висота 5,50 см, діаметр брелока 2,70 см, діаметр кільця 2,50 см, вага 9.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 7.22 г |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156,75 ₴




