Кольє біжутерне «Св. Бенедикт» (довжина ланцюга 60,0 см.) Стильний кулон на ланцюжку, відмінної якості, довжина ланцюга 60,0 см, діаметр кулона 1,70 см, товщина 0,60 см, вага 8.50 гм, колір кулона — срібло, колір ланцюжка — срібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кольє |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Метал |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 8.5 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




