Новинка
-5%

Фігурка «Собачка в мушлі» з латуні арт. 08497
255 ₴
242,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08497
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка «Собачка в мушлі» з латуні. Розміри: висота 2,80 см, ширина 3,70 см, глибина 3,00 см, вага 28.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага виробу | 28 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,25 ₴





