Новинка
-5%

Брелок із номером «8» арт. 08485
125 ₴
118,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08485
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок із номером «8». Загальна висота брелока 6,00 см., ширина 1,80 см., товщина 0,20 см. Матеріал — метал, вага 7.40 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 7.4 г |
| Тематика малюнка/форми | Цифри |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118,75 ₴
