Новинка
-5%

Брелок із цифрами «67» арт. 08480
170 ₴
161,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08480
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок із цифрами «67» алмазне гравіювання. Загальна висота брелока 6,20 см., діаметр 3,00 см., товщина 0,20 см. Матеріал — метал, вага 11.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Кругла |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 11 г |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Цифри |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,50 ₴


