Новинка
-5%

Брелок знак зодіаку «Овен» арт. 08479
290 ₴
275,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08479
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок знак зодіаку «Овен». Загальна висота брелока 8,00 см., ширина 3,00 см., товщина 0,20 см. Матеріал — метал, вага 20.00 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 20 г |
| Тематика малюнка/форми | День народження, Знаки зодіаку |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275,50 ₴


