Новинка
-5%

Брелок для ключів "Кріст" колір — срібло/емаль чорна арт. 08470
224 ₴
212,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08470
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Кріст" колір — срібло. Метал, емаль чорна, розміри: довжина загальна 9,50 см, ширина 3,20 см, товщина 0,20 см, вага 12.10 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Фігурна |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 12.1 г |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,80 ₴

