Новинка
-5%

Фігурка знак зодіаку "Тільець" із латуні арт. 08458
458 ₴
435,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08458
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка знак зодіаку "Тільець" із латуні. Гарна деталізація, висота фігурки 3,80 см, ширина 2,90 см, товщина 2,20 см, вага 38.40 Гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Вага виробу | 38.4 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435,10 ₴
