Новинка
-5%

Статуетка до багатства «Лошадка з монетою» з латуні арт. 08456
315 ₴
299,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08456
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка до багатства «Лошадка з монетою» з латуні. Гарна деталізація, розміри: довжина 3,00 см, товщина 1,50 см, висота 3,30 см, вага 31.50 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Вага виробу | 31.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,25 ₴





