Новинка
-5%

Розетковий блок (євровилка) з датчиком руху для лампочки з цоколем Е27 арт. 08455
135 ₴
128,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08455
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетковий блок (евровилка) з датчиком руху для лампочки з цоколем Е27. Вхід: 85-265V 50/60 Hz 1A, E27, max. 60W Розміри: ширина 5,30 см, висота 6,50 см, товщина 5,80 см, вага 60.0 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 85-265 В |
| Тип | Источник света |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,25 ₴




