Новинка
-5%

Сувенір "Золотий слиток" у натуральну величину (1000 грм.) арт. 08446
400 ₴
380 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08446
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сувенір "Слиток золота" у натуральну величину (10000 грм.) Довжина 16,60 см., ширина 7,70 см., висота 4,80 см., вага 100.00 гм. Матеріал — пластик, колір — золото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Товщина | 48 мм |
| Стать | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴







