Новинка
-5%

Компас із ланцюжком у чохлі на ремінь (коричневий, шкірозамінник) арт. 08445
827 ₴
785,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08445
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компас із ланцюжком у чохлі на ремінь, ззаду є лямка (коричневий, шкірозамінник), довжина ланцюга 36,00 см, вага чохла з компасом 112.50 гм., діаметр компаса: 5,00 см., товщина 1,60 см. Чохол закривається на кнопку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип компаса | Магнітний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вид компаса | Компас — медальйон |
| Особливості компаса | З карабіном |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 112.5 г |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ланцюжок | Да |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ланцюжка | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785,65 ₴



