Новинка
-5%

Карбоновий затискач для грошей 72*22 мм арт. 08433
474 ₴
450,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08433
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карбоновий затискач для грошей. Довжина 7.20 см., ширина 2,20 см., товщина (велика) 1,30 см., вага 4.60 гм., глянсовий. Приємний на дотик і чудова якість виготовлення затиску, у подарунковій упаковці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Вага | 4.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,30 ₴





