Новинка
-5%

Пінцет металевий (колір — сріблястий) арт. 08432
175 ₴
166,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08432
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пінцет металевий сріблястий (точні кінці, абсолютне прилягання). Довжина загальна 9,00 см, ширина (велика) 1,00 см, вага 13.50 гм, ширина робочої частини 5 мм. Матеріал — метал, колір — сріблястий, глянсовий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пінцета | Механічний |
| Матеріал | Метал |
| Форма робочих країв пінцета | Закруглена |
| Форма пінцета | Пряма |
| Ширина робочих країв | 5 мм |
| Ширина рукоятки | 10 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 13.5 г |
| Колір | Срібляста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,25 ₴







