Новинка
-5%

Фігурка з латуні "Тигр" арт. 08427
350 ₴
332,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08427
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка з латуні "Тигр". Гарна деталізація, розміри: висота 1,50 см, ширина 5,00 см, глибина 2,80 см, вага 28.20 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Вага виробу | 28.2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,50 ₴



