Новинка
-5%

Брелок для ключів "Проти сочка" арт. 08424
135 ₴
128,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08424
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "Проти сочка". Метал, колір — срібло, розміри: довжина загальна 4,50 см, ширина ока 2,20 см, діаметр кільця 2,50 см, вага 5.65 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 5.65 г |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики, Християнство |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,25 ₴
