Новинка
-5%

Фігурка "Пантера" з латуні арт. 08420
315 ₴
299,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08420
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Пантера" із латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 2,40 см, ширина 5,30 см, товщина 1,40 см, вага 21.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага виробу | 21 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,25 ₴








