Новинка
-5%

Сувенір «Love you» 3D друк жовтогарячий арт. 08398
300 ₴
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08398
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сувенір «Love you» 3D друк. Ширина 9,50 см., висота 4,50 см., глибина 4,00 см., вага 33.00 гм., колір — оранжевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | День святого Валентина, весілля, романтика |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага виробу | 33 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴





