Новинка
-5%

Фігурка "Ведмежата" з латуні арт. 08396
252 ₴
239,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08396
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка "Ведмежата" з латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 2,80 см, ширина 1,50 см, товщина 1,80 см, вага 22.80 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Вага виробу | 23.8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239,40 ₴




