Новинка
-5%

Фігурка «Полякай» із латуні арт. 08395
205 ₴
194,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08395
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фігурка «Полякай» із латуні. Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 2,20 см, ширина 4,10 см, товщина 1,30 см, вага 14.50 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Вага виробу | 14.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,75 ₴









