Новинка
-5%

Перехідне кільце з титанового сплаву 2,20*1,20*0,45 см. (до кільця для брелока/ключей) арт. 08387
327 ₴
310,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08387
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідне кільце з титанового сплаву 2,20*1,20*0,45 см. (к кільцю для брелока/ключей). Розміри: довжина 22 мм, ширина 12 мм, товщина 4,5 мм, вага 1,90 гм, колір — сірий графіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма карабіна | Овальна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 12 мм |
| Форма | Овальна |
| Товщина | 4.5 мм |
| Вага | 1.9 |
| Довжина | 22 мм |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,65 ₴









