Новинка
-5%

Подовжувач мережевий 6 в 1 на 4 євро розетки, 2 USB-порти з кнопкою Вмик./Вимк. (кабель 3 м.) білий арт. 08383
420 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08383
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач мережевий 6 в 1 на 4 євро розетки, 2 USB-порти з кнопкою Вмик./Вимк. (кабель 3 м.) білий, міцний і литий корпус забезпечить довгий термін експлуатації, розміри куба: 30*5,8*3 см, довжина кабелю 3 м.
Вхідна напруга: 10-16A 250V~50/60 Гц
USB-порт: 5 В 2,1 А (макс.)
Загальний вихідний струм: 5 В, 2,1 А (макс.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 3 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Колір корпусу | Білий |
| Заземлення | Ні |
| Стан | Новий |
| Довжина дроту | 3 м |
| Тип конектора | Розетка-вилка |
| Роз'єм 1 | USB A |
| Тип | Подовжувач |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 250 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 30 |
| Основні атрибути | |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримка USB | 2.0 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
