Новинка
-5%

Кільце заводне для ключів (на петлю для ременя) з титанового сплаву арт. 08375
335 ₴
318,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08375
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце заводне для ключів (на петлю для ременя) з титанового сплаву. Розміри: діаметр 3,20 см, довжина 5,50 см, товщина дроту 0,25 см, вага 5.00 гм, колір — сірий графіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Товщина | 2.5 мм |
| Форма | Краплеподібна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 32 мм |
| Вага | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,25 ₴






