Новинка

Карабін з'єднувальний обертовий, металевий, трикутний (для брелока/ключей) арт. 08373
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08373
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Карабін з'єднувальний обертовий, металевий, трикутний (для брелока/ключів). Розміри: довжина загальна 3,60 см, ширина 2,00 см, товщина 0,30 см, вага 8.35 гм, колір — сріблястий, матовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | Трикутна |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 8.35 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал карабіна | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴







