Новинка
-5%

Магніт на холодильник «Пізанська вежа» металевий арт. 08369
350 ₴
332,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08369
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магніт на холодильник «Пізанська вежа» металевий. Розміри: висота 8,20 см., ширина 3,10 см., товщина 1,40 см., вага 32.00 гм., колір — бронзовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Культура народів світу |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Бронзовий |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага виробу | 32 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,50 ₴



