Новинка
-5%

Статуетка з латуні знак зодіаку «Стрила» арт. 08365
437 ₴
415,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08365
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка з латуні знак зодіаку «Рак». Гарна деталізація й акуратне вироблення, розміри: висота 4,90 см. ширина 4,50 см, глибина 1,10 см., вага 33.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 47 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Вага виробу | 31 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,15 ₴
