Новинка
-5%

Статуетка з латуні знак зодіаку «Лев» арт. 08359
437 ₴
415,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08359
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка з латуні знак зодіаку «Лев». Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 6,00 см. ширина 3,50 см, товщина 2,10 см, вага 31.00 грм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Вага виробу | 31 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,15 ₴
