Новинка
-5%

Статуетка з латуні «Ліса» арт. 08358
375 ₴
356,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 08358
+380 (98) 034-75-62
- +380 (50) 519-37-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Статуетка з латуні «Ліса». Гарна деталізація й акуратне виконання, розміри: висота 2,50 см. ширина 2,50 см, товщина 1,10 см, вага 17.50 гм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Вага виробу | 17.5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356,25 ₴







